گروه تزئین کار متشکل از دو گروه از دو شرکت با تجربه حرفه ای از ابتدای سال 97 با هدف فروش اینترنتی محصولات تزئینات و لوکس انواع اتومبیل شروع به فعالیت نمود.
ابن دو گروه متشکل از نمایندگان شرکتهای برنامه سازان پارس (طراح وب سایت و انواع نرم افزار) با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی انواع نرم افزار و شرکت آمل اسپرت تامین کننده و فروشنده انواع قطعات و لوازم لوکس و تزئینات اتومبیل می باشد.
در راس امور طراحی و نرم افزاری و پشتیبانی ، مهندس حمیدرضا طوسی مدیر عامل شرکت برنامه سازان پارس به همراه یک تیم با سابقه در حال فعالیت شبانه روزی می باشد تا کلیه محصولات موجود در انبار به بهترین قیمت و با مشخصات واقعی در سایت درج گردد و با سریع ترین روش به دست مشتریان گرامی برسد …
همچنین مهندس هومن طریقی به همراه مجموعه پرسنل انبار و رانندگان و ویزیتور های خود در راس امورات سخت افزاری و تامین کالا ها و مدیریت ارسال و انبار در حال فعالیت می باشد.
هدف اصلی ما پیدا کردن مشتریان وفا دار و واقعی خود در سراسر ایران می باشد و دوستی و شروع همکاری صادقانه و فروش مداوم و پایدار به مشتریان عزیز و جلب رضایت آنها بزرگترین خواسته ماست.
همچنین گروه تزئین کار آماده فروش محصولات به صورت عمده به همکاران با کد های تخفیف عمده فروشی می باشد که این امکان به زودی در وب سایت درج خواهد شد.